Grün&Form Miska s výlevkou 15cm, tyrkys

Kód: 7006-10
Značka: Grün & Form
329 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Přineste na stůl středomořský životní styl s naší italskou keramikou Grün & Form. Ručně vyráběné v rodinné firmě v Umbrii, každý kus je jedinečný. Barevné nádobí nabízí mnoho možných kombinací - od svěžích tyrkysových/zelených/švestkových tónů až po jemné aqua/ořechové nuance!

Detailní informace

Dárek k objednávce
Rychlé doručení
Věrnostní program
Vyrobeno v ČR

Detailní popis produktu

Informace o produktu:
Tyrkysová mísa s výlevkou vybavená malým „zobáčkem“, takže obsah lze snadno vylít. Keramika glazovaná v elegantní tyrkysové barvě.
Ručně vyráběné v Itálii.

Průměr cca 15 cm a výška 7,8 cm.

Důležité informace o použití:
Keramika je přírodní produkt vyrobený z hlíny. Materiál se při vyšších teplotách roztahuje a při nízkých opět smršťuje. To může vést k tvorbě trhlin v glazuře. Tyto jemné praskliny nejsou hygienicky závadné ani neomezují funkci keramiky a nejsou důvodem k reklamaci.

Keramika Grün & Form je ručně malovaná, a proto je každý kus jedinečný. Mohou se tedy vyskytovat drobné rozdíly v barvě, nepravidelné barevné přechody, vměstky glazury a tvarové odchylky.

Nádobí Grün & Form lze dle výrobce mýt v myčce do 40° C, doporučujeme však ruční mytí. Pozor, keramika by v myčce neměla přijít do vzájemného kontaktu, jinak může dojít k odštípnutí glazury. Vyvarujte se teplotních skoků (chladnička ➝ trouba). 

Vezměte prosím na vědomí že, nádobí Grün & Form není vhodné do mikrovlnné trouby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mísy a misky
Hmotnost: 0.478 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: