Grün&Form Hrneček 12,5x9x6,5cm, tyrkys

Kód: 7515-01
Značka: Grün & Form
205 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Přineste na stůl středomořský životní styl s naší italskou keramikou Grün & Form. Ručně vyráběné v rodinné firmě v Umbrii, každý kus je jedinečný. Barevné nádobí nabízí mnoho možných kombinací - od svěžích tyrkysových/zelených/švestkových tónů až po jemné aqua/ořechové nuance!

A nyní je paleta barev obohacena o další fascinující barvu: tyrkysová je elegantní barva, která příjemně obohatí Váš stůl jako klidný základní tón. Zimní kompozici můžete sestavit s barvami malina, olivově zelená a švestka. Tyrkysová barva je také perfektním doplňkem pro svěží barevnou hru s jablkově zelenou, olivově zelenou, tmavě zelenou a aqua.

Začněte den šálkem dobré kávy...

Detailní informace

Dárek k objednávce
Rychlé doručení
Věrnostní program
Vyrobeno v ČR

Detailní popis produktu

Keramika glazovaná v elegantní tyrkysové barvě. Ručně vyráběné v Itálii.

Rozměr 12,5 x 9 x 6,5 cm

Důležité informace o použití:
Keramika je přírodní produkt vyrobený z hlíny. Materiál se při vyšších teplotách roztahuje a při nízkých opět smršťuje. To může vést k tvorbě trhlin v glazuře. Tyto jemné praskliny nejsou hygienicky závadné ani neomezují funkci keramiky a nejsou důvodem k reklamaci.

Keramika Grün & Form je ručně malovaná, a proto je každý kus jedinečný. Mohou se tedy vyskytovat drobné rozdíly v barvě, nepravidelné barevné přechody, vměstky glazury a tvarové odchylky.

Nádobí Grün & Form lze dle výrobce mýt v myčce do 40° C, doporučujeme však ruční mytí. Pozor, keramika by v myčce neměla přijít do vzájemného kontaktu, jinak může dojít k odštípnutí glazury. Vyvarujte se teplotních skoků (chladnička ➝ trouba). 

Vezměte prosím na vědomí že, nádobí Grün & Form není vhodné do mikrovlnné trouby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnky a šálky
Hmotnost: 0.237 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: